سایت دخترانه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کاربران موظف به رعایت تمام قوانین می باشند
ارسال مطلب یا هرگونه نظر متضاد با ماده ۲۱ جرائم رایانه ای ( فهرست مصادیق محتوای مجرمانه ) خلاف قوانین بوده و شامل حذف محتوا و مسدود سازی کاربران متخلف خواهد شد.

حریم خصوصی

حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران سایت دخترانه یکی از خط قرمزهای سایت دخترانه می باشد این سایت هیچکدام از اطلاعات کاربران را جهت مصارف تبلیغاتی جمع آوری نمی کند و‌ تمامی اطلاعات کاربران نزد دخترانه محفوظ می باشد .

قوانین و مقررات

1. کاربران بعد از ثبت نام جهت استفاده از تمامی امکانات سایت موظف به رعایت قوانین و مقررات سایت می باشند.

2. استفاده از تصاویر و کلمات رکیک و خارج از عرف جامعه غیرمجاز بوده و کاربران متخلف تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار، دسترسی کاربر مسدود خواهد شد.
3. از انتخاب نام کاربری که خلاف عرف و دارای کلمات رکیک می باشند پرهیز فرمایید.
4. با توجه به ماهیت سایت دخترانه و حضور دختران و بانوان در سایت ، اولویت اول رعایت حقوق بانوان است. حضور و فعالیت آقایان تا زمانی که ایجاد مزاحتی برای سایر کاربران خانم نداشته باشند بلامانع است.

5. محتوای ارائه شده در سایت صرفاً با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران است و به هیچ عنوان جایگزین تشخیص، تجویز و روش درمان پزشک نمی باشد

6. سوالات خود را با رعایت اصول اخلاقی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطرح نمایید.

7. از ثبت نام با نام های کاربری تبلیغاتی و گذاشتن مطالب و عکس های تبلیغاتی در بخش های مختلف خودداری فرمایید . درصورت مشاهده هرگونه فعالیت تبلیغاتی دسترسی کاربر مسدود خواهد شد.

8. احترام به کاربران و مدیران سایت و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در دخترانه می باشد.

9. آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در هنگام خرید در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های دخترانه از طریق آنها صورت می‌گیرد بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، دخترانه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.